Öğrenci Yurdu | Genel HİZMETLER

Özel Erkek Öğrenci Yurdumuzun tüm odaları siz öğrencilerimiz için rahat ve her türlü ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz konseptte dizayn edilmiştir.

Odalarımızda ; LC Ekran Televizyon, Baza ve Yatak, Yastık, Gardırop, Çalışma Masası, Sınırsız İnternet, Mini Buzdolabı, Halı, Parke, Lavabo, Duşakabin Banyo ve Ayakkabılık bulunmaktadır. Öğrencilerimize rahat çalışma ortamı oluşturmak ve dinlenmelerini sağlamak adına dizayn edilen Erkek Öğrenci Yurdumuzun odalarında çelik kapı da mevcuttur.

İnternet (Wireless) ; Yurt binamızın her katında sınırsız internet sistemimiz vardır. Ayrıca Erkek öğrencilerimizin yararlanabilecekleri bilgisayar odası da tasarlanmıştır.

Kantin ; Erkek Öğrenci Yurdumuzun 200 metre karesi restoran olarak dizayn edilmiştir. Öğrencilerimiz günde 3 öğün yiyecek / içecek ihtiyaçlarını kantinden temin edebilir, cafe bölümünde oturarak mola verebilirler. Sabah kahvaltımız ücretsizdir.

Kütüphane ; Kitapsever ve araştırmacı öğrencilerimizin faydalanabilecekleri için hazırlanan yurt kütüphanemizde, roman, ansiklopedi, kişisel gelişim, biyografi vb. türünde kitaplarımız bulunmaktadır. Sessiz çalışma ortamını tercih eden öğrencilerimiz için de idealdir.

Spor Salonu ; Yurt öğrencilerimiz için oluşturulan spor salonumuzda, manyetik koşu bandı,  kondisyon bisikleti dahil olmak üzere çeşitli fitness ve kondisyon spor aletleri bulunmaktadır. Öğrencilerimiz zinde ve sağlıklı yaşam için ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Çamaşırhane ve Ütü ; Yurdumuzda kalan tüm öğrencilerimiz cüzi miktarda belirlenen ücret karşılığında giysilerini çamaşırhaneye verebilirler. Çamaşır kurutma sistemi de dahildir. Ütüye ihtiyaçları ücretsiz olarak giderilmektedir.

Güvenlik ; Özel Yurt Binamızın dış cephesi ve iç cephesi, gece görüşlü analog kamera sistemi ile donatılmıştır. 7/24 izlenmekte olup, vardiya yöntemiyle çalışan güvenlik görevlilerimiz bulunmaktadır. Her odada ve yurt içerisinde yangın alarmı vardır. Öğrencilerimiz parmak izli güvenlik sistemini kullanarak yurda giriş yaparlar. Doğal gaz sistemi mevcuttur.

Evinizdeki Sıcaklığı Yurdumuza Taşıyoruz..!